Office manager & Team assistent

Office manager & Team assistent

We zijn op zoek naar versterking van ons team! Om ervoor te zorgen dat we opereren vanuit een solide basis, vragen we jou om dé backbone van The 2B Collective te zijn en de rol van Office Manager & Team Assistent volledig te ownen.

Wat ga je doen?
Als Office manager & Team Assistent bij The 2B Collective ben je de steun en toeverlaat van het team. Het team, bestaande uit 6 collega’s groeit en de ontwikkelingen in onze start-up gaan razendsnel. We werken in een dynamische omgeving, geen kans wordt onbenut gelaten en er is altijd ruimte voor nieuwe creatieve ideeën. Om ervoor te zorgen dat we opereren vanuit een solide basis, vragen we jou om dé backbone van ons bedrijf in te vullen.

De functie

 • je overziet en mastered wat het team nodig heeft;
 • je bent er trots op dat je een structuur junkie bent;
 • je werkt een paar dagen per week in Amsterdam op kantoor, waar je een thuis van maakt;
 • je bloeit op van werken in een start-up cultuur en mentaliteit;
 • je owned de (financiële) administratie;
 • je fixt de ondersteuning voor het werving & selectieproces;
 • je ondersteunt het salesteam;
 • je bent ons eerste aanspreekpunt voor telefoontjes en onze infobox;
 • je bent onze kick-ass eventmanager;

Jouw profiel

 • je hebt HBO denkniveau en 3-5 jaar werkervaring;
 • je spreekt vloeiend Nederlands en je hebt een basisbeheersing van de Engelse taal;
 • je bent een taalnazi en daar ben je trots op;
 • je bent flexibel en staat stevig met twee benen op de grond;
 • je hebt een positieve instelling en wil altijd ergens het beste uithalen;

Wij bieden

 • Een uitdagende en veelzijdige baan voor 40 uur per week waarbij je iedere dag positieve impact maakt; 
 • Een eigen laptop en NS-business card; 
 • Tweewekelijkse borrels en diverse uitjes met je collega’s; 
 • Flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken; 
 • Een goed marktconform salaris en aanvullende pensioenregeling;  
 • Een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, een onkostenvergoeding en ingerichte thuiswerkplek; 
 • Coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling. 

Over ons
The 2B Collective
The 2B Collective is an impact startup and has the mission to successfully reach the Sustainable Development Goals in 2030. We believe in the power of the crowd and know that every single person in a collective can change within the expertise of their work and life.

We developed our now-proven engagement methodology to engage large groups of people to think and act more sustainably. With our white-label SaaS gamified learning platform, we empower our licensed partners, who are sustainability consultancies, training agencies and service providers to drive behavioral change with their clients. With this growing collective of licensed partners, we create real impact and drive scale: by 2030 we aim to activate 2 billion people with our gamified engagement programs.

Onze kernwaarden:

#changetheworldplaying
Humor werkt aanstekelijk, plezier relativeert en activeert. Mensen komen in actie als het leuk is. En gamen is leuk! We werken aan ons doel met een positieve grondhouding en een aanstekelijk enthousiasme.

#powerofthecrowd
Mensen leren in groepen. Mensen leren door te doen. Een betere wereld begint bij jezelf, maar met het collectief creëren we echte beweging. Oplossingen worden slimmer als het collectieve brein wordt ingezet. We geloven heilig in samenwerken: openheid, transparantie, betrokkenheid, gelijkwaardigheid en diversiteit. Zo creëren we één grote community.

#passionateworkstyle
Betrouwbare en betrokken partner. Met een strakke PM-style, flexibiliteit en hoge kwaliteit werken wij aan duurzame ontwikkeling. We zijn continu op zoek naar vooruitgang en ontwikkeling van onze games, programma’s

Geïnteresseerd?

Dan ontvangen we graag zo snel mogelijk jouw cv en motivatie, waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Geerke Versteeg, te bereiken via 0180-453432.

Gerelateerde artikelen

Blijf op de hoogte.

Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijft op de hoogte van onze community.

Contact

Mail us
info@the2bcollective.com

Call us
+31 (0)180 22 22 23

© 2021 - The 2B Collective

Op gebruik van onze producten en diensten zijn onze algemene voorwaarden en privacyverklaring van toepassing.

We use cookies
Wij, en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website goed functioneert, om jouw voorkeuren op te slaan, om inzicht te verkrijgen in bezoekersgedrag, maar ook voor marketing en social media doeleinden (laten zien van gepersonaliseerde advertenties). Door op ‘Meer informatie’ te klikken, kun je meer lezen over de cookies die wij gebruiken. Door op ‘Alle cookies accepteren en doorgaan’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.