Vacature Stagiair Community management & Engagement

Vacature Stagiair Community management & Engagement

Stagiair gezocht! We zijn op zoek naar een stagiair op het gebied van Community management & Engagement. Heb jij zin om helemaal in onze community building en engagement te duiken en de beschikbare digitale platformen voor de B2B markt? 

Dan ben jij onze gedroomde stagiair!

The 2B Collective biedt een gamified leerplatform om de transitie naar een duurzame toekomst te versnellen. Ons Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om 2 miljard mensen te activeren richting duurzaam denken en doen voor 2030. We kunnen dit niet alleen, daarom trainen we partners om nieuwe programma's te ontwikkelen en/of in te zetten bij hun klanten. We schalen momenteel op naar potentiële licensed partners in andere Europese landen, te beginnen met België en Scandinavië.

Als stagiair ga je meehelpen om van deze community een succes te maken. Je doorloopt het proces van opzet tot implementatie. We gaan uitzoeken wat de succesfactoren zijn voor een community van contentmakers en licensed partners. Daarbij kijken we ook welke digitale platformen ons het beste kunnen ondersteunen. De bevindingen zullen gelijk in de praktijk worden toegepast. Het plan van eisen zal dienen voor het ontwikkelen van ons eigen community platform in de toekomst. Via dit platform willen we onze relatie met partners onderhouden en ook partners met elkaar kunnen verbinden.

We zoeken iemand die:

  • Graag wil duiken in het onderwerp community building en community engagement
  • Gaat kijken naar bestaande B2B community platformen en waarom deze succesvol zijn
  • Input levert voor de ontwikkeling van ons eigen community platform
  • Assertief is en van aanpakken weet
  • Gemotiveerd is om te leren en zelf zaken uit te zoeken
  • Drie tot vijf dagen per week beschikbaar is


Deel uitmaken van ons team?

Dan ontvangen we uiterlijk 1 april jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bij vragen kun je contact opnemen met Klaartje Geerts, te bereiken via +31(0)180 22 22 23.

Gerelateerde artikelen

Stay informed!

Sign up for the newsletter and stay up to date with our community.

Contact

Mail us
info@the2bcollective.com

Call us
+31 (0)180 22 22 23

© 2021 - The 2B Collective

On use of our products and services, our terms and conditions and privacy statement applies.

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.